Opleiding van 2 sessies
Deze opleiding wordt aangeboden in samenwerking met onze partner Mezure.
Schrijf je in via de website van Mezure.
Mezure is een opleidingscentrum gelegen in het prachtige Koninklijk Pakhuis op de site van Tour & Taxis.
Onze expertise ligt in het organiseren en ontwikkelen van opleidingen binnen de sector van overheidsinstanties, social en non-profit organisaties, maar geïnteresseerden uit andere sectoren zijn ook meer dan welkom, zowel voor de kalenderopleidingen als de opleidingen op maat.
We zijn een klantgericht en persoonlijk team
Kiezen voor Mezure is kiezen voor een persoonlijke aanpak. We zijn een klein en professioneel team, ontstaan in de schoot van Syntra Brussel. We hebben dus heel wat ervaring met het inrichten van opleidingen voor een professioneel publiek.
Tijdens deze denk-en-doe-opleiding ontdek je de kracht van verhalen voor de communicatie van je merk en organisatie. Je leert hoe je verhalen bedenkt, scherp maakt en schrijft. Jouw voordeel? Je krijgt de nodige theoretische inzichten, maakt oefeningen en gaat aan de slag met feedback.
Programma:
Deze training is een slim idee voor iedereen die de kracht van verhalen wil gebruiken voor zijn communicatie of marketing. Je leert alles wat je nodig hebt om platgetreden paden en flauwe promopraatjes te vervangen door verhalen die naar het hoofd en hart gaan van je publiek.
Benodigdheden:
Inschrijven:
Schrijf je in via de website van Mezure. Startdata beschikbaar in het najaar van 2023 en voorjaar van 2024.
KMO Portefeuille:
Mezure is erkend door Vlaio als opleidingsverstrekker. Meer informatie.
Het erkenningsnummer van Mezure is DV.O218424
Heb je een vraag? Laat het ons zeker weten.
Mezure
Havenlaan 86C bus 209
1000 Brussel
+32 (0)2 421 17 72
Wens je op de hoogte te blijven van onze aankomende opleidingen?
Na je deelname aan de opleiding krijg je van Mezure nog je deelnamecertificaat en de presentatie van de opleiding.
![]() |
Opleiding van 2 sessies